„Poznajemy ciekawe zawody rodziców” – wycieczka grupy II A do Lidla

W dniu 6 marca 2018r. dzięki uprzejmości mamy Bartka P. pojechaliśmy do sklepu LIDL na osiedlu Cegielniana w ramach akcji „Poznajemy ciekawe zawody rodziców”.

Najpierw weszliśmy do chłodni, gdzie przechowuje się chleb i bułki oczekujące na upieczenie. Potem układaliśmy produkty na specjalne tacki, a mama Bartka wkładała je do elektrycznego pieca. Oczekując na upieczenie się rogalików zwiedzaliśmy sklep i poznawaliśmy jego poszczególne działy. Wyjechaliśmy windą na I piętro, gdzie znajdował się magazyn produktów oczekujących na wyłożenie na sklepowe półki. Na monitorze kamery obserwowaliśmy klientów robiących zakupy. Razem z kierownikiem sklepu obsługiwaliśmy maszynę czyszczącą powierzchnie płaskie w sklepie. Na zakończenie mama Bartka wręczyła wszystkim dzieciom rogalika Croissant i soczek z rurką, które ze smakiem zjedliśmy w przedszkolu podczas II śniadania. Dziękujemy mamusi Bartka i kierownictwu sklepu za wspaniałą wycieczkę.

B. Wesołek