Przedstawienie „Little Red Riding Hood”

W piątek 01.03.2019 w  ramach realizowanego w naszym przedszkolu projektu ”Angielski przez bajkę” przedszkolaki z grupy 4IV F  obejrzały  przedstawienie teatralne pt: ”Little Red Riding Hood” (Czerwony Kapturek)przygotowane przez dzieci z klasy IV  ze Szkoły Podstawowej nr 162 w Krakowie.  Czwartoklasiści przebrani w kostiumy z wielkim zaangażowaniem wcielili się w role bohaterów bajki.  W podziękowaniu za  wspaniałe przedstawienie w języku angielskim przedszkolaki  bijąc brawo głośno zaśpiewały piosenkę ”Thank You”(Dziękuję). W drugiej części spotkania wszyscy uczestnicy zajęć wzięli udział w warsztatach plastycznych. Dzieci  starsze chętnie pomagały przedszkolakom ozdabiać papierowe maski głównych postaci z bajki. Zajęcia zakończyły się wspólnie wykonanym zdjęciem i słodkim poczęstunkiem.

M.Basiak-Stręk,I.Mirecka