Przedstawienie „Wywrócona bajka o Kapturku”

W ramach współpracy z MPO dzieci z grup 4d i 4h uczestniczyły w Eko-warsztatach „Wywrócona bajka o Kapturku”, które odbywają się w ramach programu „Krakowskie przedszkolaki to Eko-dzieciaki”. Spotkanie odbyło się MDK przy ulicy Łokietka w dniu 5 czerwca 2019 roku. Dzieci uczestniczyły w barwnym przedstawieniu opowiadającym o potrzebie dbania o najbliższe środowisko i przypomniało podstawowe zasady zachowania, aby to środowisko chronić. Dzieci podczas oglądania sztuki przeżywały różne emocje, identyfikowały się z bohaterem. Nie zabrakło wspólnego udziału w tańcu i konkursie związanym z ekologią. Przedszkolaki bardzo aktywnie uczestniczyły w spektaklu, ugruntowując posiadaną wiedzę oraz dostały książeczki, w których są zadania do wykonania związane z ekologią.

A.Baran, I. Elliott, I. Mirecka, M. Wiercioch.