Spotkanie z Pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej

Wokół nas jest tylu ludzi, którzy potrzebują chwili rozmowy, zainteresowania czy po prostu uśmiechu – to tak niewiele, a często o tym zapominamy. Przedszkole w swoich celach i zadaniach posiada również ten – wychowanie do wartości: czynienia dobra i bezinteresowności w kontaktach z drugim człowiekiem.

Przedszkolaki z grupy 3D w dniu 23 stycznia 2018 roku, odwiedziły podopiecznych Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Krakowskiej. Dzieci przedstawiły krótki program Jasełek oraz wiersze i piosenki z okazji Dnia Babci i Dziadka. Po występie wręczyły własnoręcznie wykonane Aniołki z życzeniami Szczęśliwego Nowego Roku. Całe spotkanie przebiegło w bardzo serdecznej atmosferze

Przyjęto nas bardzo serdecznie, a uśmiech goszczący na twarzach spotkanych ludzi jest najlepszą nagrodą dla nas wszystkich. Mamy nadzieję, że się jeszcze spotkamy.

I. Elliott, M. Wiercioch