VI MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „WIOSENNE KWIATY POD OCHRONĄ”

Z przyjemnością przedstawiamy wyniki VI edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego „Wiosenne kwiaty pod ochroną” zorganizowanego przez naszą placówkę w dniach 18 marca 2019 roku – 22 marca 2019 roku.

Na konkurs zgłoszono 32 prace. Jury zgodnie z regulaminem wzięło pod uwagę samodzielność wykonania pracy przez dziecko, zgodność z tematem oraz ciekawe rozwiązania plastyczne.

Serdecznie dziękujemy dzieciom i nauczycielom za trud i zaangażowanie włożone w przygotowanie prac konkursowych.

Wyniki konkursu:

1 miejsce – Natalia Mateja z Przedszkola 150

2 miejsce – Jagoda Trzepak Przedszkole 22 i Eliza Dyras Przedszkole 22

3 miejsce – Alicja Gąsiorek Przedszkole 163

Wyróżnienia – Natalia Oprychał Przedszkole 22, Antonina Stanowska Przedszkole 22, Jakub Dzięgiel Publiczne Przedszkole „Bajlandia”

Autorzy nagrodzonych prac otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe, które zostaną wysłane pocztą do końca marca 2019 roku.

Pozostali uczestnicy otrzymają dyplomy – podziękowania drogą mailową.

Wszystkim życzymy rozwijania swoich uzdolnień i kolejnych sukcesów!

Koordynatorzy konkursu: K. Hodana, B. Łucka, M. Wiercioch