Witamy w nowym roku szkolnym 2018/2019

Szanowni Rodzice,

Dyrektor Przedszkola informuje, że rok szkolny 2018/2019 rozpoczyna się z dniem 3.09.2018r. (poniedziałek).

Przedszkole funkcjonuje w godzinach od 6:30 do 17:00.

Prosimy o przyprowadzanie i odprowadzanie dzieci zgodnie z czasem deklarowanym.

Przyprowadzanie dzieci osobiście przez rodziców (prawnych opiekunów) lub inne osoby pełnoletnie upoważnione przez rodziców na salę dydaktyczną.

Odbieranie dzieci osobiście przez rodziców (prawnych opiekunów) lub inne osoby pełnoletnie upoważnione przez rodziców z sali dydaktycznej.

Pisemne upoważnienie powinno zawierać nr i serię dowodu osobistego oraz numer telefonu osoby wskazanej przez rodziców.

Pora posiłków:  I śniadanie        8:15
II śniadanie      11:15
Obiad                13:30

Ten sam harmonogram obowiązuje w budynku oddziałów przy ul. Bujaka 15.

Dzieci uczęszczające do przedszkola po raz pierwszy należy wyposażyć w:
dzieci z grupy Ia, Ib, If – duża poszwa 160×200, piżamka (podpisane), pantofle na zmianę, chusteczki higieniczne, nakrycie głowy (w reklamówce zapasowe ubrania wraz z bielizną – podpisana reklamówka – umieszczone w szatni w półce),
dzieci z pozostałych grup – pantofle na zmianę, chusteczki higieniczne, nakrycie głowy (według uznania rodziców zapasowa bielizna w reklamówce podpisane – umieszczone w szatni w półce).

Termin zgłaszania dziecka nieobecnego do godziny 9:00 w dniu nieobecności.