Wizyta w Domu Pomocy Społecznej

W dniu 6 lutego 2019r. przedszkolaki z grupy IVF odwiedziły Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, podczas którego grały na instrumentach, śpiewały oraz ilustrowały piosenki ruchem. Występ przedszkolaków dostarczył wielu wzruszeń. Na zakończenie dzieci obdarowały mieszkańców samodzielnie przygotowanymi kwiatkami.

Miłą niespodzianką okazał się słodki poczęstunek przygotowany przez pracowników Domu Pomocy Społecznej, którym serdecznie dziękujemy za miłe słowa i niesamowitą gościnność.

Spotkanie było wzruszające dla obu stron, przedszkolaki podzieliły się swoim uśmiechem i dziecięcą radością, przy okazji ucząc się wrażliwości, otwartości i szacunku do drugiego człowieka.