WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „HISTORIA POLSKI W LEGENDACH”

Z przyjemnością informujemy, że Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Historia Polski w legendach” został rozstrzygnięty.

W miesiącu październiku nasze przedszkole ogłosiło konkurs „Historia Polski w legendach”, którego celem było poznawanie historii naszego kraju oraz uczczenie 100‑lecia Odzyskania Niepodległości. Do konkursu przystąpiły dzieci 5 i 6‑letnie z terenu całej Polski. Na konkurs wpłynęło kilkadziesiąt prac. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie.

Jury wzięło pod uwagę kreatywność, estetykę, samodzielność wykonania pracy przez dziecko oraz wrażenia artystyczne. Oto lista nagrodzonych prac:

1 miejsce
Małgorzata Przybyła, Przedszkole Samorządowe nr 1 im. Jana Brzechwy w Tomaszowie Lubelskim,
Alicja Joniec z Punktu Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Wojska Polskiego w Borku Starym.

2 miejsce:
Sebastian Półtorak z Przedszkola Niepublicznego Odkrywcy Talentów w Lublinie,
Klaudia Trojanowska z Punktu Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Borku Starym.

3 miejsce:
Julia Funek z Przedszkola samorządowego nr 6 im. Wandy Chotomskiej w Myślenicach,
Antoni Synowiec z Niepublicznego Przedszkola „Skrzat” w Jerzmanowicach.

Wyróżnienia:
Anna Stoch z przedszkola Samorządowego nr 6 im. Wandy Chotomskiej w Myślenicach,
Roksana Jankowska z Przedszkola nr 233 „Zielony domek” w Warszawie,
Jan Piekarski z Niepublicznego Przedszkola Małego Kopernika w Warszawie,
Hanna Trybuła z Samorządowego Przedszkola nr 6 w Krakowie,
Jan Ostrowski z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Świętej Rodziny w Lusinie,
Milena Derkacz z Niepublicznego Przedszkola Odkrywcy Talentów w Lublinie,
Maja Skupień z Przedszkola nr 3 im. Karola Szymanowskiego w Zakopanym.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim opiekunom za przygotowanie dzieci do konkursu i życzymy dalszych sukcesów!

Nagrody i dyplomy dla laureatów zostaną przesłane pocztą, a dyplomy i podziękowania za udział, dla dzieci i opiekunów drogą elektroniczną.

Wszystkie prace zostały wyeksponowane w holu naszego przedszkola na ogólnodostępnej wystawie.

Koordynatorzy konkursu: Katarzyna Hodana, Bożena Łucka, Małgorzata Wiercioch.

Wybrane prace konkursowe: