Dzień Chłopaka

W III G dzieci Dzień Chłopaka spędziły na zabawach z eksperymentami: próbowały zatopić olej w wodzie używając soli, sprawdziły jak mydło działa na brud, oddzielały sól od pieprzu dzięki naelektryzowanej plastikowej łyżeczce oraz przebiły balon magiczną wykałaczką, sprawiając że balon nie pękł. Oczywiście nie obyło się bez małego co nieco oraz upominków dla naszych małych mężczyzn.

Grupa II A zorganizowała z myślą o chłopcach zabawy taneczne, konkurs tańca na kartce papieru, zabawę w “golenie” chłopców przez dziewczynki. Nie zabrakło też kolorowania krawatów i wręczenia laurek przez dziewczynki. Wszystkie dzieci otrzymały także podarunki przygotowane przez rodziców.

Nasi najmłodsi chłopcy z grupy I B także cieszyli się w tym dniu szczególnymi względami, a na pamiątkę otrzymali medale.