Wycieczka do ZOO

1 października grupy 2a i 4d wybrały się do Ogrodu Zoologicznego. Dzieci miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki pochodzące zazwyczaj z odległych, egzotycznych krajów. Przemierzając alejki ogrodu, oglądały z bliska zwierzęta, poznały ich wygląd i tryb życia. Pogoda dopisała, więc dzieci z przyjemnością spacerowały i obserwowały zwierzęta. Ogród zoologiczny jest uroczym miejscem do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu a bezpośrednia obserwacja zwierząt sprawiła, iż wiadomości zdobyte podczas wycieczki na trwałe zapiszą się w pamięci dzieci. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody. W drodze powrotnej, pomimo zmęczenia, dzieciom dopisywały humory wzajemnie dzieliły się wrażeniami z wycieczki.